Dermapen

Dermapen to innowacyjne urządzenie medyczne przeznaczone do przeprowadzania zabiegów odmładzających oraz leczniczych na skórze twarzy, szyi, dekoltu, a także pośladków, ud oraz brzucha. Znajduje zastosowanie również w pobudzaniu procesów regeneracyjnych skóry głowy, stymulując jej odnowę.

Zabieg polecany jest osobom zmagającym się z problemem rozstępów, blizn potrądzikowych, poparzeniowych oraz pooperacyjnych, a także chcącym odmłodzić swoją skórę, pozbyć się drobnych zmarszczek oraz wspomóc terapię wypadania włosów.

W trakcie zabiegu substancje czynne wprowadzone zostają do naskórka oraz skóry właściwej, za pomocą cienkich, pulsujących igieł. Nakłuwanie skóry prowadzi do powstania mikrourazów, a w konsekencji do pobudzenia procesów regeneracyjnych skóry, poprzez stymulację produkcji elastyny, kolagenu oraz fibroblastów.

Zabieg z zastosowaniem dermapenu zapewnia efekt gęstej i elastycznej skóry, odpowiednio odżywionej oraz młodo i zdrowo wyglądającej. Ból oraz dyskomfort towarzyszące zabiegowi zredukowane zostały do minimum.