Zabiegi na okolicę oczu

 

Problem cieni pod oczami dotyczy wielu osob. Skóra w tym miejscu jest bardzo cienka, a włókna kolagenowe i elastyczne słabe. Z wiekiem zanika także naturalnie występująca wtym miejscu podściółka tłuszczowa-cienie pod oczami stają się wklęsłe, a cały obszar pod oczami zapada się. Spojrzenie jest smutne i zmęczone.

Właśnie do tego typu problemów skóry wokół oczu dedykowany jest TEOSYAL REDENSITY II.

Jest to częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, który odpowiednio podany w miejsce zasinień wypełnia zapadnięcia pod oczami. Dzięki swojej plastyczności i miękkości nie powoduje powstawania grudek i nierównośćci oraz nie wywiera nacisku na tkanki, dzięki czemu nie powoduje obrzęków. Jest to bardzo ważne, ponieważ za pomocą innych wypełniaczy bardzo łatwo zamienić cienie pod oczami w równie nieestetyczne wypukłe obrzęki.

TEOSYAL REDENSITY II pełni funkcję wypeniacza, ale ponadto zawiera kompleks 8 aminokwasów, 3 silnych antyoksydantów, cynk oraz miedź, dzięki czemu oprócz nawilżania skóry również ją regeneruje.

REDENSITYII był testowany we Francji i w Szwajcarii. W trakcie 9 lat badań klinicznych 100% pacjentów było zadowolonych z efektów wypełniacza.

Zabieg stosuje się w celu korekcji cieni pod oczami i t.zw. "doliny łez"

Preparat jest podawany głęboko pod skórę po znieczuleniu okolicy kremem znieczulającym. Iniekcje wykonywane są igłą lub kaniulą.

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska w celu określenia wskazań i ewentualnych przeciwwskazań (n.p.obecność już istniejących dużych "worków" pod oczami) oraz metody wprowadzenia preparatu.

POWIKŁANIA

Siniaki, rzadko obrzęk, ustępujący przed upływem miesiąca

 

INNE ZABIEGI STOSOWANE W CELU POPRAWY WYGLĄDU SKÓRY W OKOLICY OCZU

MEZOTERAPIA POD OCZY

Klasyczny zabieg mezoterapii igłowej lub bezigłowej na obszar wokół oczu.

Efekt poprawy jakości skóry-spłycenie drobnych zmarszczek, poprawę elastyczności i nawilżenia skóry uzyskuje się po serii 3-4 zabiegów.

Przed mezoterapią igłową stosujemy znieczulenie kremem. Należy liczyć się z krwiaczkami, utrzymującymi się niekiedy nawet do 2 tygodni.

 

ACCENT-RADIOFREKWENCJA-FALE RADIOWE

Zabieg wpływa w pierwszej fazie na obkurczeniu włókien kolagenowych, co powoduje zwiększenie napięcia skóry. Po serii wykonanych zabiegów (5-7) oczekujemy procesów tworzenia nowych włókien kolagenowych (co następuje w ciągu kilku następnych miesięcy).

Poprzez zabiegi radiofrekwencji uzyskujemy spłycenie drobnych zmarszczek oraz zagęszczenie skóry i poprawę jej napięcia.

Zabieg nie jest inwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów

 

TOKSYNA BOTULINOWA

Ostrzyknięcie tak zwanych kurzych łapek toksyną botulinową powoduje powoduje ich wyraźne wygladzenie. Efekt działania toksyny jest widoczny już po kilku dniach i utrzymuje się 4-5 miesięcy.

Za pomoca toksyny botulinowej można również nieco unieść łuki brwiowe, co daje efekt bardziej "otwartego"i wypoczętego oka

 

LASER FRAKCYJNY CO2

Powoduje przebudowę skóry, wzrost napięcia, pobudza intensywne procesy budowy nowego kolagenu- niweluje drobne zmarszczki.

 

DERMAPEN

Pobudza syntezę kolagenu, ujędrnia skórę.