Skóra sucha i zniszczona

Zabiegi oparte są na wykorzystaniu kwasu hialuronowego , czynników wzrostu naskórka, witaminy C, peptydów miedzi, bioplacenty oraz EGCG który jest przeciwutleniaczem 100 razy silniejszy od witaminy C.

Substancje aktywne wprowadzane są do skóry za pomocą sonoforezy, mezoterapii bezigłowej oraz opcjonalnie mikronakłuć.

Bezpośrednio po zabiegu następuje wzrost nawilżenia, elastyczności i napięcia nawet o 300 %.

Efekty potwierdzone klinicznie!

 

 

 

 

 

Propozycje zabiegów przeznaczonych dla skóry suchej i zniszczonej:

 

1. Zabieg HYDRATE

Zabieg terapeutyczny PCA Skin z maską Oat Milk Mask idealnie nawilża i uspokaja skórę. Mleko owsiane zawarte w masce działa silnie antyoksydacyjnie oraz przywraca równowagę skórze suchej i wrażliwej. Unikalny skład preparatów tworzą składniki bogate w witaminy tj. wyciąg z arniki górskiej, pantenol oraz wyciąg z ogórka zielonego, które jednocześnie posiadają właściwości przeciwzapalne.  Dodatkowe składniki, gliceryna i pochodna kwasu hialuronowego mają zdolność wiązania wody w skórze co pozwala na utrzymanie prawidłowego nawilżenia.

 

2. Zabieg MESOSENSE

Mezoterapia bezigłowa Mesosense z kwasem hialuronowym i maską Enriched Firming Mask, EPIONCE.

Zastosowanie mezoterapi bezigłowej umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych w tym przypadku kwasu hialuronowego w głębsze warstwy skóry. Kwas hialuronowy bardzo silnie wiąże wodę, dlatego nawilża skórę od wewnątrz, natomiast aplikowany na naskórek tworzy film ochronny, który ogranicza transepidermalną utratę wody. Maska firmy Epionce zawiera unikatową mieszankę prekursorów lipidowych, przeciwutleniaczu i substancji nawilżających oraz nałożona po zabiegu błyskawicznie łagodzi i koi.

 

3. Zabieg OXYGENATING TRIO

Zabieg PCA Skin Oxygenating Trio z maska Oat Milk Mask doskonały jest dla skóry odwodnionej i pozbawionej witalności. Poprzez stymulacje mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotleniania tkanek dzięki czemu skóra odzyskuje blask.  Zaawansowane połączenie składników aktywnych w Oxygenating Trio pobudza regeneracje włókien kolagenowych a maska Oat Milk działa silnie nawilżająco.