Zabieg bankietowy

Zabiegi przeznaczone do każdego typu skóry, zwłaszcza zwiotczałej, starzejącej się, dające natychmiastowy efekt ujędrnienia, liftingu i odświeżenia skóry. Wyraźnie spłycają drobne linie i zmarszczki, poprawiając owal twarzy, nawilżając i dodając skórze blasku. 

 

Propozycje zabiegów:

 

1. Zabieg OXYGENATING TRIO- skóra wymagająca nawilżenia, odświeżenia i efektu ,,blasku”  przed wielkim wyjściem.

Zabieg PCA Skin Oxygenating Trio z maska Oat Milk Mask doskonały jest dla skóry odwodnionej i pozbawionej witalności. Poprzez stymulacje mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotleniania tkanek dzięki czemu skóra odzyskuje blask.  Zaawansowane połączenie składników aktywnych w Oxygenating Trio pobudza regeneracje włókien kolagenowych a maska Oat Milk działa silnie nawilżająco.

Zabieg poprzedzony jest mikrodermabrazją, która dodatkowo wzmacnia efekt oraz sprawia, że makijaż doskonale utrzymuje się przez całą noc.

 

 2. TERMOLIFTING TWARZY- dla skóry dojrzałej potrzebującej efektu ,,uniesienia’  i poprawy konturu twarzy.

Energia fal radiowych (radiofrekwencja, RF) jest rodzajem fali elektromagnetycznej, która stymuluje skórę w kierunku produkcji neokolagenu i elastyny.

Wpływ fal radiowych na kolagen jest dwuetapowy i można go podzielić na efekt krótkotrwały- natychmiastowy i odległy- długotrwały.

Terapia falami radiowymi zagęszcza strukturę skóry, poprawia jej napięcie, unosi zwisający podbródek i zmniejsza tak zwane "chomiki", wygładza zmarszczki.

Skóra po zbiegu może być jedynie lekko zaczerwieniona, ale zabieg można wykonać  w dniu zaplanowanej imprezy lub w dniu poprzedzającym. Wykorzystujemy wtedy dodatkowy efekt obkurczenia włókien kolagenowych bezpośrednio po podgrzaniu skóry.

Oczywiście dla pobudzenia syntezy nowego kolagenu i uzyskania efektów długotrwałych konieczna jest seria minimum 4 zabiegów.

 

3. PRX- T33 –  biorewitalizacja , która łączy w sobie efekt liftingu, wypełnienia i napięcia skóry

PRX-T33 jest mieszanką kwasu trójchlorooctowego (TCA) z nadtlenkiem wodoru (H2O2) do zabiegów nieablacyjnej stymulacji chemicznej skóry właściwej i jej biorewitalizacji bez użycia igieł.
Produkt w postaci żelu nakłada się na skórę, intensywnie  wmasowując kilka warstw (do 3 przy jednym zabiegu) jedna po drugiej. Na koniec zabiegu skórę zmywa się wodą. Zabieg jest komfortowy i  bezbolesny dla pacjenta. Podczas zabiegu i zaraz po może wystąpić delikatne zaczerwienienie oraz pieczenie skóry. Mimo, że w składzie preparatu są kwasy chemiczne skóra po zabiegu nie złuszcza się co jest doskonałym atutem PRX-T33.

Bezpośredni efekt to nawilżenie i wzrost napięcia skóry.  Jest to doskonały zabieg dla natychmiastowej poprawy wiotkiej skóry.