SKINBOOSTER

Skinbooster

Rewitalizacja  w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw  skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości. Zabieg wykonywany jest metodą mikroiniekcji, podobnie jak klasyczna mezoterapia igłowa, ale materiałem jest kwas hialuronowy sieciowany ( stabilizowany), co warunkuje jego długie utrzymywanie się w skórze.

Stabilizowany kwas hialuronowy to miękka, podobna do żelu substancja chłonąca wodę, zapewniająca poprawę jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry. Jego obecność jednocześnie jest bodźcem stymulującym syntezę nowych włókien kolagenowych.

Restylane Skinboosters to produkty opracowane w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane, których skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo zostały potwierdzone w wielu badaniach klinicznych.

Zabieg dedykowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom, z każdym typem skóry w celu poprawienia jej jakości  w okolicy twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Trzymając się zalecanego protokołu zabiegów, efekt terapii Restylane Skinboosters może utrzymywać się 6-12 miesięcy.

Zaleca się wykonanie serii początkowej obejmującej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodni, a następnie pojedyncze zabiegi podtrzymujące 2x w roku. Dokładny harmonogram zabiegów jest ustalany indywidualnie i zależy od jakości skóry oraz łączenia z innymi procedurami.

RESTYLANE VITAL-wskazany  dla skóry bardziej dojrzałej lub uszkodzonej przez słońce

RESTYLANE VITAL LIGHT-dla młodszej, mniej uszkodzonej i delikatniejszej skóry