Zabiegi na twarz

Zabiegi kosmetyczne Łódź

Zgodnie z obowiązującymi kategoriami medycznymi dotyczącymi pielęgnacji, problemy skóry mogą być sklasyfikowane w następujący sposób: skóra wrażliwa/ naczyniowa, skóra tłusta i trądzikowa, przebarwienia skóry oraz skóra szczególnie sucha i zniszczona.

W celu dobrego przygotowania skóry pierwszym etapem jest dokładne oczyszczenie poprzez zastosowanie mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego. Dodatkowo stosowane w trakcie kuracji biologicznie czyste preparaty wtłaczane są za pomocą mezoterapii bezigłowej lub sonoforezy.

Zaproponowane przez Nas kuracje dermokosmetyczne stanowią przedłużenie oraz nieodłączny element terapii dermatologicznych.

 

Nasza prace opieramy na markach wiodących w dziedzinie kosmetyki lekarskiej oraz ściśle współpracujących z gabinetami medycyny estetycznej.

 

IMAGE SKINCARE

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu). IMAGE Skincare to amerykańska marka stworzona przez ludzi z pasją.

Marka IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy Kosmeceutyków. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.

Preparaty IMAGE Skincare pozbawione są: parabenów, silikonów, barwników, dodatkowych zapachów.

IMAGE Skincare to szeroka oferta produktów: preparaty profesjonalne do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych (peelingi chemiczne i zasługujące na szczególną uwagę preparaty kondycjonujące) oraz produkty do sprzedaży detalicznej.

Absolutnym hitem wśród peelingów Image Skincare i zarazem wizytówką marki (zabieg firmowy) jest peeling z Witaminą C i enzymami roślinnymi. Peeling Signature Face Lift Solution (Witamina C) polecany jest dla odwodnionych, przesuszonych, poszarzałych skór, a także dla osób z trądzikiem różowatym (doskonale wycisza stany zapalne).

 

EPIONCE

Produkty które wzmacniają  własne  mechanizmy naprawcze skóry przyczyniając się do poprawy funkcji skóry poprzez zahamowanie przewlekłego stanu zapalnego i odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry  co pozwala cieszyć się piękną i zdrową skórą.Skuteczność Epionce udowodniono w badaniach klinicznych przeprowadzonych przez niezależne uznane ośrodki badawcze. Oparta na badaniach naukowych, linia produktów Epionce przeznaczona jest dla dermatologów, chirurgów plastyków , profesjonalistów z zakresu pielęgnacji skóry oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani poprawą ogólnej kondycji skóry i jakości życia.

 

PCA Skin

Najwybitniejsze, światowe kliniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych. PCA Skin to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów  lider na rynku w USA, w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji. Produkty są owocem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry.

 

Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn

Zdrowa skóra i zadbane ciało to podstawa dobrego wyglądu, dlatego meżczyzni coraz częściej przekraczają progi gabinetów kosmetycznych.

Aby zagwarantować mężczyźnie fachowe doradztwo i odpowiednie usługi zwracamy szczególną uwagę na potrzeby cery męskiej.

 

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyznMęska skóra starzeje się poźniej niż kobieca , ale proces jest bardziej gwałtowny. Zmarszczki pojawiające się na skórze męskiej są głębsze i bardziej widoczne. Nagłe załamanie kondycji skóry męskiej następuje zwykle po 40- stym roku życia, jednak pierwsze objawy zaniedbania ukazują się już w wieku 30 lat.

 

Golenie jest bardzo częstą przyczyną problemów skóry mężczyzn. Często panowie podczas codziennego golenia używają zbyt agresywnych środków , skutkiem tego jest naruszenie warstwy hydrolipidowej, ciągłe podrażnienie i przesuszenie. Warto w takim przypadku stosować zabiegi wyrównujące poziom nawilżenia. Efekty można wzmocnić stosując mezoterapię lub sonoforezę, które zapewnią głębsze przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry.

 

Innej  pielęgnacji potrzebuje  skóra, która zmaga się z intensywnym trądzikiem i stanami zapalnymi. Zastosować należy zabiegi które bedą normalizowały pracę gruczołów łojowych. Pomocne bedą również terapie  z użyciem aparatów, takie jak peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja. 

 

W pielęgnacji skóry mężczyzny dojrzałego  zaleca się wykonanie zabiegów przeciwstarzeniowych - z użyciem mezoterapii, fal radiowych oraz zastosować zabiegi kosmetyczne stymulujące produkcje kolagenu i elastyny. 

 

Układ hormonalny mężczyzny silnie związany jest z układem owłosienia. Głównym problemem tej sfery jest nadmierne wypadanie włosów , którego efektem jest łysienie androgenowe. Nie została opracowana jedna terapia  umożliwiająca osiągnięcie pełnych sukcesów leczenia, jednal często stosowaną techniką leczenia zalicza się m.in mezoterapię igłową skóry głowy. Polega ona na ostrzyknięciu skóry głowy specjalnymi koktajlami  wzmacniającymi cebulki włosowe. 

 

Częstym problemem natury męskiej jest również nadpotliwość. Nadmierne pocenie wynika z nadreaktywności gruczołów potowych i dotyczy głównie pach, dłoni i stóp lub może także być uogólnione i dotyczyć całego ciała. Nadpotliwość może ograniczać normalne funkcjonowanie, bywa krępujące i może przeszkadzać w nawiązywaniu znajomości oraz karierze zawodowej. 

Skuteczną metodą leczenia nadpotliwości jest śródskórne wstrzykiwanie toksyny botulinowej. W konsekwencji dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego, co zapobiega wydzielaniu potu. Zabieg trwa kilkanaście minut i można bezpośrednio po nim powrócić do codziennych zajęć. Efekt utrzymuje się kilka miesięcy, a po upływie czasu działania toksyny należy powtórzyć zabieg.

 

Wypielęgnowany wygląd pozwala czuć się bardziej pewnym siebie w kontaktach z innymi, a ładnie wyglądająca skóra to niezbędny element wizerunku nowoczesnego mężczyzny.

 

Zabieg intensywnie nawilżający

Głęboko nawilża, wygładza drobne zmarszczki i  ujędrnia skórę.Bezpośrednio przyczynia się do poprawy komfortu skór suchych i podrażnionych.

 

Zabieg aktywnie oczyszczający

Zabieg odświeżający, regenerujący, szczególnie polecany dla skór z problemem podrażnienia mieszków włosowych. Dzięki unikalnej recepturze łagodzi stany zapalne, zwęża pory skórne, pozostawiając skórę gładką i matową

 

Zabieg przeciwstarzeniowy

Dodaje skórze blasku i witalności. Redukuje zmarszczki i poprawia gęstość skóry, dodatkowo chroniąc przed  czynnikami zewnętrznymi.