• Choroby skóry

Choroby skóry

Różnorodna morfologia zmian skórnych stanowi trzon diagnostyki dermatologicznej. Dlatego badanie polegające na oglądaniu zmian, zebraniu wywiadu dotyczącego przebiegu choroby ma istotne znaczenie dla właściwego rozpoznania.

Diagnostyka niektórych chorób wymaga wykonania dodatkowych badań, takich jak dermatoskopia, badania laboratoryjne, a czasem badanie histopatologiczne wycinka skóry. W naszej klinice diagnozujemy i leczymy większość chorób skóry z ukierunkowaniem na działania estetyczne- trądzik, w którym szczególnie ważne jest wspólne postępowanie dermatologiczno- kosmetologiczne oraz  przewlekłe choroby skóry poddające się fototerapii- do tych chorób należą przede wszystkim łuszczyca, bielactwo, atopowe zapalenie skóry.

Zdajemy sobie sprawę, jak choroby skóry wpływają na relacje z otoczeniem, poczucie pewności siebie i zadolenie z życia.  Dlatego dążymy do usunięcia objawów dermatologicznych i utrzymania skóry w dobrej kondycji. 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną kraju, udzielamy również e-konsultacji i teleporad, wystawiamy e-recepty w tym zakresie, w jakim jest to możliwe w naszej specjalizacji.  Wszystkie konsultacje są ustalane indywidualnie na określony dzień i godzinę.  Na miejscu w klinice zapewniamy parking i bardzo kameralne warunki. Kamienica przeznaczona jest wyłącznie dla pacjentów dermatologicznych. W celu umówienia konsultacji prosimy o telefon lub e-mail.