Postępujące z wiekiem zmiany troficzne w tkance tłuszczowej podskórnej doprowadzają do zwiotczenia skóry i utraty młodego owalu twarzy. Prophilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, ale również tkankę
podskórną, która zapewnia prawidłowe rusztowanie dla skóry.

Produkt zawiera najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu połączonych i stabilizowanych termicznie bez dodatków chemicznych substancji sieciujących używanych w
wypełniaczach.

Po podaniu w odpowiednio wyznaczone punkty migruje pod skórą, dając efekt „miliona sprężynek”. Pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny silniej niż inne preparaty kwasu hialuronowego (zostało to potwierdzone w
biopsjach skóry).

Zabieg wzmacnia i zagęszcza skórę bez efektu zwiększenia objętości. Wysmukla rysy i liftinguje. Prophilo daje również bardzo dobre rezultaty w przywracaniu młodego wyglądu szyi, dekoltu, grzbietów rąk.

Zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca. Efekt utrzymuje około 1-1,5 roku.

Prophilo (Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe opatentowane przez Instytut Farmaceutyczny IBSA) jest obecny od 3 lat na rynku polskim, został również doceniony w innych krajach Europy. Otrzymał złotą statuetkę na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Paryżu oraz jedną z głównych nagród na targach CCR w Londynie.

Prophilo jest produktem wyjątkowo „czystym”-nie pozostawia w skórze żadnych substancji chemicznych, nie daje uczuleń. W naturalny sposób odżywia i stymuluje.

Może być również stosowany jako profilaktyka procesów starzenia.

EJAL 40

EJAL 40

To bio-rewitalizujący produkt, przywracający fizjologiczne funkcje skóry i poprawiający jej zagęszczenie poprzez przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej, dzięki stymulacji fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny.

Przeciwdziała naturalnej utracie kwasu hialuronowego , do której dochodzi w wyniku procesu starzenia.

Ejal 40 powstał dzięki doświadczeniu specjalistów i przy pomocy ośrodków badawczych we Włoszech. Wybrali oni najdoskonalszą według nich w aspekcie biorewitalizacji kombinację stężenia molekularnego i masy cząsteczkowej kwasu hialuronowego- 40 mg/2ml i 1200-1800 kDaltonów (średniocząsteczkowy kwas hialuronowy).

Ejal 40 rewitalizuje odwodnioną i zniszczoną skórę, wzmacnia macierz zewnątrzkomórkową, poprawia napięcie, elastyczność i kontur twarzy.

Podawany najczęściej w 4-punktowej technice biorewitalizacji, podobnie do Prophilo.

Wskazane jest wykonanie 2-3 zabiegów w odstępie co 2 tygodnie i powtarzanie serii 2x do roku.

    zapraszamy do kontaktu

    +48-693-337-983

    raymed@raymed.pl