rozstępy

 


radiofrekwencja mikroigłowa

Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania skóry lub jej osłabienia. Dochodzi wówczas do zerwania sieci włókien kolagenowych i elastycznych. Przyczyny są niejednorodne – wpływ mogą mieć hormony, znaczny wzrost wagi, czynniki genetyczne, zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej oraz długotrwałe przyjmowanie substancji bogatych w sterydy.

W fazie zapalnej, która może trwać nawet ok ½ roku zmiany są obrzęknięte i wypukłe, później przyjmują postać linijnych blizn. Niezależnie od przyczyny, w leczeniu rozstępów próbujemy tak zastymulować resztki włókien kolagenowych, żeby uległy rozrostowi i odbudowały braki.

Często wykorzystujemy łączenie metod, naprzemienne zabiegi mikronakłuwania i mezoterapię stymulującą wzrost. Istotne jest również stosowanie odpowiednich preparatów w domu, pomiędzy zabiegami gabinetowymi. Usunięcie rozstępów wymaga często długotrwałych działań i nie zawsze prowadzi do całkowitej regeneracji. Zależy to od wielu czynników: jak głębokie i szerokie są rozstępy, od trybu życia, stanu zdrowia.

Dzięki zabiegom zwykle uzyskujemy stan takiej poprawy, że rozstępy przestają być problemem.polecane zabiegi stymulujące
 

zapraszamy do kontaktu

 


42 640 20 82 raymed@raymed.pl

2 + 4 =

ul. Felsztyńskiego 2, 93-582 Łódź
tel. 42 640 20 82
email: raymed@raymed.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 12:00-19:30
Sob.: 10:00-15:00
(kosmetyka)