Zabiegi dla mężczyzn

CZAS ZABIEGU
od 30 minut
CENA ZABIEGU
150 zł
zabiegi dla mężczyzn

W celu dobrego przygotowania skóry pierwszym etapem jest dokładne oczyszczenie poprzez zastosowanie mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego. Dodatkowo stosowane w trakcie kuracji biologicznie czyste preparaty wtłaczane są za pomocą mezoterapii bezigłowej lub sonoforezy.

Zaproponowane przez nas kuracje dermokosmetyczne stanowią przedłużenie oraz nieodłączny element terapii dermatologicznych. Nasza prace opieramy na markach wiodących w dziedzinie kosmetyki lekarskiej oraz ściśle współpracujących z gabinetami medycyny estetycznej.

ZDROWA SKÓRA

Zdrowa skóra i zadbane ciało to podstawa dobrego wyglądu, dlatego meżczyzni coraz częściej przekraczają progi gabinetów kosmetycznych. Aby zagwarantować mężczyźnie fachowe doradztwo i odpowiednie usługi zwracamy szczególną uwagę na potrzeby cery męskiej.

Męska skóra starzeje się poźniej niż kobieca, ale proces jest bardziej gwałtowny. Zmarszczki pojawiające się na skórze męskiej są głębsze i bardziej widoczne. Nagłe załamanie kondycji skóry męskiej następuje zwykle po 40- stym roku życia, jednak pierwsze objawy zaniedbania ukazują się już w wieku 30 lat.

Golenie jest bardzo częstą przyczyną problemów skóry mężczyzn. Często panowie podczas codziennego golenia używają zbyt agresywnych środków, skutkiem tego jest naruszenie warstwy hydrolipidowej, ciągłe podrażnienie i przesuszenie. Warto w takim przypadku stosować zabiegi wyrównujące poziom nawilżenia. Efekty można wzmocnić stosując mezoterapię lub sonoforezę, które zapewnią głębsze przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry.

Innej  pielęgnacji potrzebuje  skóra, która zmaga się z intensywnym trądzikiem i stanami zapalnymi. Zastosować należy zabiegi które bedą normalizowały pracę gruczołów łojowych. Pomocne bedą również terapie  z użyciem aparatów, takie jak peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja.

SKÓRA DOJRZAŁA

W pielęgnacji skóry mężczyzny dojrzałego  zaleca się wykonanie zabiegów przeciwstarzeniowych – z użyciem mezoterapii, fal radiowych oraz zastosować zabiegi kosmetyczne stymulujące produkcje kolagenu i elastyny.

Układ hormonalny mężczyzny silnie związany jest z układem owłosienia. Głównym problemem tej sfery jest nadmierne wypadanie włosów , którego efektem jest łysienie androgenowe. Nie została opracowana jedna terapia  umożliwiająca osiągnięcie pełnych sukcesów leczenia, jednal często stosowaną techniką leczenia zalicza się m.in mezoterapię igłową skóry głowy. Polega ona na ostrzyknięciu skóry głowy specjalnymi koktajlami  wzmacniającymi cebulki włosowe.

NADPOTLIWOŚĆ

Częstym problemem natury męskiej jest również nadpotliwość. Nadmierne pocenie wynika z nadreaktywności gruczołów potowych i dotyczy głównie pach, dłoni i stóp lub może także być uogólnione i dotyczyć całego ciała. Nadpotliwość może ograniczać normalne funkcjonowanie, bywa krępujące i może przeszkadzać w nawiązywaniu znajomości oraz karierze zawodowej.

Skuteczną metodą leczenia nadpotliwości jest śródskórne wstrzykiwanie toksyny botulinowej. W konsekwencji dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego, co zapobiega wydzielaniu potu. Zabieg trwa kilkanaście minut i można bezpośrednio po nim powrócić do codziennych zajęć. Efekt utrzymuje się kilka miesięcy, a po upływie czasu działania toksyny należy powtórzyć zabieg.

ZABIEGI NA TWARZ

Wypielęgnowany wygląd pozwala czuć się bardziej pewnym siebie w kontaktach z innymi, a ładnie wyglądająca skóra to niezbędny element wizerunku nowoczesnego mężczyzny.

Zabieg intensywnie nawilżający

Głęboko nawilża, wygładza drobne zmarszczki i  ujędrnia skórę.Bezpośrednio przyczynia się do poprawy komfortu skór suchych i podrażnionych.

Zabieg aktywnie oczyszczający

Zabieg odświeżający, regenerujący, szczególnie polecany dla skór z problemem podrażnienia mieszków włosowych. Dzięki unikalnej recepturze łagodzi stany zapalne, zwęża pory skórne, pozostawiając skórę gładką i matową.

Zabieg przeciwstarzeniowy

Dodaje skórze blasku i witalności. Redukuje zmarszczki i poprawia gęstość skóry, dodatkowo chroniąc przed  czynnikami zewnętrznymi.

zapraszamy do kontaktu

+48-693-337-983

raymed@raymed.pl


Pon.-Pt.: 12:00-19:00