ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Piękna, gładka i zdrowa skóra to marzenie każdej z nas. Pomożemy Ci osiągnąć sukces poprzez profesjonalne zabiegi kosmetyczne i odpowiednio dobraną domową pielęgnację.
Musimy jednak działać WSPÓLNIE, SYSTEMATYCZNIE I WYTRWALE.
Podczas zabiegu kosmetolog dobiera preparaty indywidualnie- odpowiednie do określonego typu i problemów skóry. Właściwe nawilżenie, uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów jest kluczowe dla osiągnięcia świeżej i promiennej skóry. Dopasowana częstotliwość zabiegów w połączeniu z pielęgnacją domową, pomoże osiągnąć dobre efekty, bez konieczności użycia inwazyjnych metod.

ZABIEGI BANKIETOWE

Zabiegami bankietowymi określa się nieinwazyjne procedury, które przynoszą natychmiastowe efekty. Wykonuje się je tuż przed ważnymi uroczystościami, np. ślubem, balem lub bankietem- stąd pochodzi ich nazwa. Skierowane są do osób często zapracowanych , które nie mają czasu na regularną pielęgnację lub długą rekonwalescencję pozabiegową. Są w pełni bezpieczne, poprawiają kondycję skóry i dostarczają jej natychmiast wszelkich składników odżywczych. Powodują rozświetlenie i napięcie skóry. Zmniejszają również widoczność drobnych zmarszczek. Poprawiają także przyczepność okazjonalnego makijażu.
W naszej Klinice proponujemy Państwu następujące zabiegi:

Zabiegi bankietowe

    zapraszamy do kontaktu

    +48-693-337-983

    raymed@raymed.pl