Konsultacje dermatologiczne

Konsultacje dermatologiczne

Zadbana skóra, to przede wszystkim zdrowa skóra. Choroby skóry wpływają na relacje z otoczeniem, poczucie pewności siebie i zadowolenie z życia. Rozumiemy potrzebę pozbycia się zmian skórnych, które negatywnie wpływają na jakość życia.

Choroby skóry - Konsultacje dermatologiczne

Różnorodna morfologia zmian skórnych stanowi trzon diagnostyki dermatologicznej. Dlatego badanie polegające na oglądaniu zmian, zebranie wywiadu dotyczącego przebiegu choroby ma istotne znaczenie dla właściwego rozpoznania i zastosowania skutecznego leczenia. Diagnostyka niektórych chorób wymaga dodatkowych badań, takich jak dermatoskopia, badania laboratoryjne, a czasem badanie histopatologiczne wycinka skóry.

W naszej klinice diagnozujemy i leczymy większość chorób skóry z ukierunkowaniem na działania estetyczne. Przykładem są różne odmiany trądziku, blizny potrądzikowe, gdzie szczególnie ważne jest leczenie dermatologiczne we współpracy z kosmetologami.
Leczymy przewlekłe dolegliwości skóry poddające się fototerapii. Do tych chorób należą przede wszystkim łuszczyca, atopowe zapalenie skóry oraz bielactwo. Dążymy do usunięcia objawów dermatologicznych i utrzymania skóry w dobrej kondycji.

Zapraszamy na konsultacje ze specjalistą dermatologiem w naszym klimatycznym miejscu. Dbamy o kameralność spotkań.
Dogodny dojazd i prywatny parking.

Masz pytanie?
Chcesz zapisać się na wizytę? Napisz do nas, czekamy!