Ray Med - Medycyna Estetyczna Łódź

• Choroby skóry – Konsultacje dermatologiczne Łódź

Choroby skóry - Konsultacje dermatologiczne

Konsultacje dermatologiczne Łódź

Zadbana skóra, to przede wszystkim zdrowa skóra. Choroby skóry wpływają na relacje z otoczeniem, poczucie pewności siebie i zadowolenie z życia. Rozumiemy potrzebę pozbycia się zmian skórnych, które negatywnie wpływają na jakość życia.

Konsultacje dermatologiczne

Różnorodna morfologia zmian skórnych stanowi trzon diagnostyki dermatologicznej. Dlatego badanie polegające na oglądaniu zmian, zebranie wywiadu dotyczącego przebiegu choroby ma istotne znaczenie dla właściwego rozpoznania i zastosowania skutecznego leczenia. Diagnostyka niektórych chorób wymaga dodatkowych badań, takich jak dermatoskopia, badania laboratoryjne, a czasem badanie histopatologiczne wycinka skóry.

W naszej klinice diagnozujemy i leczymy większość chorób skóry z ukierunkowaniem na działania estetyczne. Przykładem są różne odmiany trądziku, blizny potrądzikowe, gdzie szczególnie ważne jest leczenie dermatologiczne we współpracy z kosmetologami.
Leczymy przewlekłe dolegliwości skóry poddające się fototerapii. Do tych chorób należą przede wszystkim łuszczyca, atopowe zapalenie skóry oraz bielactwo. Dążymy do usunięcia objawów dermatologicznych i utrzymania skóry w dobrej kondycji.

Zapraszamy na konsultacje ze specjalistą dermatologiem w naszym klimatycznym miejscu. Dbamy o kameralność spotkań.
Dogodny dojazd i prywatny parking.

Choroby skóry Łódź