Peelingi chemiczne są jednymi ze skuteczniejszych zabiegów kosmetologicznych. Odpowiednio dobrane kwasy pomagają wygładzić i rozjaśnić skórę, zregenerować ją, pobudzić wytwarzanie kolagenu i elastyny, a także uregulować pracę gruczołów łojowych i zmniejszyć aktywność zmian trądzikowych.
Peelingi chemiczne są doskonałym uzupełnieniem innych terapii antyaging oraz kuracji przeciwtrądzikowych.
Większość zabiegów złuszczania wykonywanych w naszej klinice to peelingi medyczne, o stosunkowo wysokim stężeniu kwasów, czym różnią się od peelingów kosmetycznych. W przypadku takich zabiegów bardzo istotne jest zachowanie odpowiednich reguł w przygotowaniu skóry do zabiegu i postepowaniu po peelingu.
Poza typowymi zabiegami złuszczającymi mamy w swojej ofercie również peelingi o specjalnych formułach, które pomimo sporej głębokości działania, nie wywołują silnego podrażnienia skóry i niekiedy złuszczanie naskórka jest minimalne lub nie obserwujemy go w ogóle.
Takie peelingi wykorzystujemy w okresie letnim, doskonale sprawdzają się również jako zabiegi bankietowe. Polecamy je również tym osobom, które nie mogą pozwolić sobie widoczne oznaki eksfoliacji.
Bardzo istotny jest odpowiedni dobór kwasów (skład peelingu), w zależności od rodzaju cery i efektu, który chcemy uzyskać.
Używane produkty zawierają pojedyncze kwasy lub odpowiednio skomponowane mieszanki.
Na stronie raymed.pl/peelingi-chemiczne/eksfoliacja-kwasami  możecie zaznajomić się z propozycjami zabiegów.

Jak czesto powtarzać zabiegi?

Przy cerze normalnej w celu odświeżenia i delikatnego pobudzenia, przy trądziku różowatym- 1 zabieg w miesiącu
Przy przebarwieniach, skórze zwiotczałej, zmarszczkach- 3-4 zabiegi co 3 tygodnie, następnie odświeżająco 1 zabieg w miesiącu.

Trądzik, cera tłusta, zatkane pory – kilka zabiegów co 2 tygodnie, następnie, odświeżająco 1 zabieg w miesiącu

Większość zabiegów złuszczania wykonywanych w naszej klinice to peelingi medyczne, o stosunkowo wysokim stężeniu kwasów, czym różnią się od peelingów kosmetycznych.

Bardzo istotne jest zachowanie odpowiednich reguł w przygotowaniu skóry do zabiegu i postepowaniu po peelingu.

zapraszamy do kontaktu

+48-693-337-983

raymed@raymed.pl