Peelingi chemiczne są jednymi ze skuteczniejszych zabiegów kosmetologicznych. Odpowiednio dobrane kwasy pomagają wygładzić i rozjaśnić skórę, zregenerować ją, pobudzić wytwarzanie kolagenu i elastyny, a także uregulować pracę gruczołów łojowych i zmniejszyć aktywność zmian trądzikowych.
Peelingi chemiczne są doskonałym uzupełnieniem innych terapii antyaging oraz kuracji przeciwtrądzikowych.
Większość zabiegów złuszczania wykonywanych w naszej klinice to peelingi medyczne, o stosunkowo wysokim stężeniu kwasów, czym różnią się od peelingów kosmetycznych. W przypadku takich zabiegów bardzo istotne jest zachowanie odpowiednich reguł w przygotowaniu skóry do zabiegu i postępowanie po peelingu.
Poza typowymi zabiegami złuszczającymi mamy w swojej ofercie również peelingi o specjalnych formułach, które pomimo sporej głębokości działania, nie wywołują silnego podrażnienia skóry i niekiedy złuszczanie naskórka jest minimalne lub nie obserwujemy go w ogóle.
Takie peelingi wykorzystujemy w okresie letnim, doskonale sprawdzają się również jako zabiegi bankietowe. Polecamy je również tym osobom, które nie mogą pozwolić sobie widoczne oznaki eksfoliacji.
Bardzo istotny jest odpowiedni dobór kwasów (skład peelingu), w zależności od rodzaju cery i efektu, który chcemy uzyskać.
Używane produkty zawierają pojedyncze kwasy lub odpowiednio skomponowane mieszanki.

    zapraszamy do kontaktu

    +48-693-337-983

    raymed@raymed.pl