O NAS

Dr n. med.
Małgorzata Berner-Rutkowska

Specjalista Dermatolog

Jestem specjalistą dermatologiem. Wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia chorób skóry zdobywałam w trakcie kilkunastoletniej pracy
w Klinice Uniwersyteckiej.

Przez wiele lat byłam również nauczycielem akademickim – kształciłam studentów medycyny w zakresie chorób wewnętrznych i dermatologii.
Od kilkunastu lat prowadzę prywatną klinikę. Zabiegów stosowanych
w medycynie estetycznej uczyłam się biorąc udział w licznych kursach
i szkoleniach z tej dziedziny. Obecnie, poza pracą z pacjentami, prowadzę również zajęcia w temacie dermatologii estetycznej w Wyższej Szkole Kosmetycznej.

Ładna skóra, to przede wszystkim zdrowa skóra. Opóźnianie zewnętrznych efektów starzenia się jest dodatkowym elementem mojej pracy, dającym mi wiele satysfakcji. Jestem absolutną zwolenniczką zabiegów regeneracyjnych, które w naturalny, harmonijny sposób zapobiegają przedwczesnemu starzeniu. W zabiegach korekcyjnych, wykorzystujących toksynę botulinową i wypełniacze staram się doradzać umiar, stawiam na bezpieczne preparaty i naturalne efekty.

Paulina Dąbrowska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi. Obecnie kończę studia Kosmetologiczne na Wydziale Farmaceutycznym na tej samej uczelni.
Myśle, że w pracy Kosmetologa bardzo ważnym aspektem jest kompleksowe podejście do klienta.
Dzięki powiązaniu dziedzin Kosmetologii i Dietetyki możemy utrzymać równowagę między dobrym zdrowiem, a pięknem twarzy i ciała.
Wiedzę zawodową zdobywałam na praktykach w łódzkich klinikach.
W pracy najbardziej cenię sobie profesjonalizm i dokładność. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, tak aby móc sprostać jego oczekiwaniom.
Biorę udział w szkoleniach, pogłębiam swoją wiedzę, śledzę nowości w branży beauty. Kosmetologię traktuję nie tylko jako zawód, ale również pasję.
Moimi dodatkowymi zainteresowaniami są: siatkówka, fitness, zdrowe odżywianie oraz książki i seriale w wersji anglojęzycznej.

Dr Barbara Górska-Glück

Specjalista chorób oczu

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalistą chorób oczu. Chirurgiczną częścią tej specjalizacji zajmuję się od 15 lat, odkąd wykonuję zabiegi chirurgii refrakcyjnej w zakresie wad wzroku.

Od lat 5 w kręgu moich zainteresowań znalazła się okuloplastyka.
Są to zabiegi chirurgiczne skóry powiek dotkniętych zmianami chorobowymi (kępki żółte, znamiona, kaszaki, patologiczne podwinięcia itp ) oraz zaburzeniami estetycznymi w postaci opadania skóry powiek.

Z Kliniką Ray Med współpracuje od 2015 r.

Ray Med - Medycyna Estetyczna Łódź

Justyna Zdrzenicka

Kosmetolog

Przygodę z kosmetologią rozpoczęłam w 2009r podejmując studia kosmetologiczne w WSBINoZ w Łodzi uzyskując tytuł licencjata. Następnie studia magisterskie ukończyłam na łódzkim Uniwersytecie Medycznym.

W swojej pracy od zawsze stawiam na profesjonalizm, holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta, dokładam wszelkich starań, aby każdy kto korzysta z moich usług mógł się poczuć wyjątkowo.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w renomowanej klinice rehabilitacyjnej pracując jako terapeuta spa oraz w mniejszych gabinetach kosmetycznych.
Od 2019r pełnię funkcję wicedyrektora w szkole Cosinus na kierunku Technik usług kosmetycznych.
Prywatnie mama siedmiolatka, uwielbiająca w wolnej chwili wycieczki rowerowe, pichcenie w kuchni oraz dobrą książkę.

CERTYIKATY